Kaip numesti svorio nuo šlaunų?

Kojos – viena seksualiausių moters kūno dalių. Natūralu, kad visos moterys trokšta, kad jų kojos atrodytų nepriekaištingai, todėl daro pedikiūrą, depiliuoja, kovoja su celiulitu. Tačiau šios grožio procedūros yra tik žingsnelis tobulų kojų link. Juk dažniausiai kojos paslėptos po drabužiais ir niekas nemato, ar kojos depiliuotos ar ne.

Svarbesnis kojų grožio akcentas yra graži jų forma, nes tai matoma išorėje, ir ne taip jau lengva formų trūkumus paslėpti po drabužiais. Vienas dažniausiai pasitaikančių dalykų, dėl ko žmonės nepatenkinti savo kojomis – storos šlaunys. Dažnai tenka išgirsti, ne šiaip „storos šlaunys“, o „jojiko kelnės“, „galifė“.

Norint gražių ir lieknų kojų, teks paprakaituoti!

Lyginant su kitomis kūno vietomis, kuriose linkę kauptis riebalai, pvz., pilvu, nuo šlaunų svorį numesti yra šiek tiek sunkiau. Laikantis dietos, riebalai kris nuo viso kūno daugmaž tolygiai, todėl šlaunys vėl gali atrodyti per storos. Tokiu atveju geriausia išeitis būtų sportas. Tačiau ne bet koks, o toks, kur daugiausia treniruojami būtų šlaunų raumenys. Tokių pratimų pavyzdžių gausu internete, žurnaluose apie sveikatą ir grožį. Sporto klube prižiūrintis treneris taip pat patars, kokius pratimus geriausia daryti, su kokiais treniruokliais dirbti, galbūt pasiūlys lankyti aerobikos užsiėmimus.svorio metimas

Kas nemėgsta intensyvaus sporto, bet nori turėti gražias kojas, gali rinktis jogą. Aišku, prieš tai irgi reikėtų pasitarti su jogos mokytoju, ar būtent tie pratimai padės šlaunims. Jogą geriausia rinktis tiems, kurie nori mankštinti ne tik kūną, bet ir sielą, kadangi čia reikės mokytis susikaupti, valdyti savo mintis, priešingai, nei įprastinis sportas, kai pratimus dažnai gali atlikti net žiūrėdamas televizorių ar plepėdamas su draugu.

Masažuotojai šiandien gali pasiūlyti įvairių procedūrų, padėsiančių pasiekti norimą šlaunų formą. Itin populiarus vakuuminis šlaunų masažas, kartu padedantis kovoti su celiulitu. Panašią funkciją atlieka ir limfodrenažinis masažas, kurio metu stimuliuojama limfa. Įvairūs pritaisai su infraraudonaisias spinduliais irgi mėgstami masažuotojų, besistengiančių pagražinti pacientų šlaunis.

Taip pat masažuotojai pasiūlys gausybę vyniojamų masažų, kai šlaunys bus vyniojamos plėvele kartu su parinkta medžiaga (dumbliais, medumi, įvairiomis druskomis ir pan.). Dalį panašių procedūrų galima atlikti ir namuose.

Gausus pasirinkimas pagalbinių priemonių svorio metimui!

Prekybininkai siūlo įsigyti liekninamųjų pleistrų, bet paprastai jie yra skirti viso kūno svorio metimui. Populiaresni yra kremai, mažinantys šlaunų apimtis. Dažniausiai tai būna antrinė jų paskirtis, o pirminė – kova prieš celiulitą. Šių anticeliulitinių bei šlaunų apimtis mažinančių kremų pasirinkimas labai didelis tiek kainos, tiek medžiagų, iš kurių pagaminti, aspektu.

Ne visada lengva greitai pastebėti, ar atliekamos procedūros, pratimai duoda naudą šlaunų grožiui. Kai žmogus nori apskritai numesti svorio ir taiko įvairius būdus tikslui pasiekti, jam paprasčiausiai užtenka reguliariai svertis ir supras, ar svoris krenta, ar ne.  O šlaunų juk nepasversi. Šlaunis reikia matuoti centimetrais.

Užsirašinėkite, kaip kinta šlaunų apimtys, kokias procedūras, pratimus atlikote. Taip greičiau suprasite, kas jums duoda optimaliausią rezultatą, o kitų, mažiau veiksmingų, procedūrų galbūt atsisakysite ir skirsite didesnį dėmesį toms, kurios duoda geresnį rezultatą.

Norint greičiau sumažinti šlaunų apimtis, reikia derinti įvairius būdus: sveiką mitybą, sportą, masažą, galbūt jogą ar liekninančius kremus. Savaime suprantama, kad per vieną dieną nepasieksime norimo rezultato. Čia reikalinga stipri valia, kad pratimai ir procedūros būtų atliekamos reguliariai. Pasiekus norimą rezultatą, nereikėtų pamiršti ir toliau rūpintis savo kojomis, gyventi aktyvų, sveiką gyvenimą, antraip, vėl teks dėvėti „jojiko kelnes“.

Kaip numesti svorio?

Šiame bloge rasite daugybę patarimų kaip numesti keletą papildomų kilogramų, kaip greitai tą padaryti ir kaip užtikrinti kad jie niekada nebesugrįžtų! Skaitykite, išbandykti ir džiaukitės puikiomis kūno linijomis!

Pasitikrinkite ar Jūsų svoris normalusKMI reikšmių paaiškinimas: »