Svorio metimas nuo pilvuko

Žmogus jau taip sutvertas, kad organizmas dalį maisto medžiagų kaupia riebalų pavidalu. Kurgi pirmiausia „sandėliuoja“ tas atsargas? Dažniausiai ant pilvo. Deja, storėjantis tokių atsargų sluoksnis visiškai nelinksmina žmonių… Priešingai, daugelį priverčia kompleksuoti, todėl žmonės ieško įvairiausių būdų, kaip atsikratyti „gelbėjimosi rato“ nuo liemens.

Kai žmogus turi daug antsvorio, riebalai ima kauptis ir kitose kūno vietose, ne tik ant pilvo. Kas nori apskritai numesti svorio, šie patarimai taip pat tiks, bet labiausiai jie bus orientuoti į tuos, kuriuos neramina per didelės pilvo apimtys.

Pratimai, kaip lanko sukimas, paspartins jūsų pastangas

Jei mesti svorio nuo pilvuko eisite į sporto klubą, prižiūrintis treneris paaiškins, kurie treniruokliai jums labiausiai tinka, kokius pratimus reikia daryti. Kad efektas būtų didesnis, sporto klubai pasiūlys individualiai jums sudarytą treniruočių programą.  Jei sporto klubo lankyti neketinate, o norite pratimus daryti namuose, bet nežinote kokius, internete nesunkiai rasite net ir profesionalų patarimų, kaip treniruotis. Nebijokite, kad nesuprasite: gausu vaizdinės medžiagos, tad pratimus iš pradžių, kol įgusite, galėsite atlikti žiūrėdami į kompiuterį.

Labai efektyvus būdas numesti svorio nuo pilvo – lanko sukimas. Geriausia yra rinktis specialų masažinį lanką. Jų būna svorio metimasįvairių svorių, dydis dažniausiai reguliuojamas. Labai patogu, kad tokius lankus galima lengvai surinkti ir išrinkti, todėl nesukelia problemų, jei tarkim, norite lanką pasiimti kartu vykdami atostogauti.

Pradėti sukti masažinį lanką iš pradžių reiktų po kelias minutes, o paskui laiką galite gerokai pailginti. Kad nebūtų nuobodu, galite tuo metu žiūrėti filmą. Jei treniruositės reguliariai, rezultatas tikrai greitai pradės jus džiuginti. Šis būdas itin tinka tiems, kas nemėgsta intensyviai treniruotis, prakaituoti. Sukdami lanką fiziškai pavargsite tikrai negreitai.

Tokių nesudėtingų sporto prekių gaminių, padedančių formuoti gražų pilvuką, prekybininkai pasiūlys ir daugiau. Be abejo, pasiūlys ir rimtų treniruoklių, bet jei problemiška vieta yra tik pilvas, tikriausiai jums užteks ir paprastesnio, nedaug vietos užimančio, mažiau kainuojančio gaminio (lanko, gimnastikos ratuko ir pan.).

Alternatyvios svorio metimo priemonės

Tokie tradiciniai patarimai norintiems sulieknėti, kaip subalansuota mityba, fizinis aktyvumas, be abejo, yra naudingi. Tačiau kodėl gi yra tiek daug žmonių, besiskundžiančių „gelbėjimosi ratu“ ant liemens? Tikriausiai todėl, kad greitai pritrūksta valios sveikai maitintis, sportuoti. Ką daryti, kad sportas būtų patrauklesnis užsiėmimas?

Galbūt susidomėsite pilvo šokiais? Šis treniravimosi būdas bus itin naudingas ir kitoms kūno dalims, vidaus organams. Deja, pasirinkus pilvo šokius, kaip pilvo tobulinimo programą, rezultato laukimas gali gerokai užtrukti lyginant, tarkim, su lanko sukimu ar kitu intensyvesniu sportu.

svorio metimasVisai smagus būdas mesti svorį yra su kompiuterinio žaidimo „Wii Fit“ pagalba. Tam reikia specialios platformos, kuri generuoja žmogaus kūno svorį ir taip programa nustato, kuriai kūno vietai reikia atlikti daugiausia pratimų. Tada stovint ant platformos, reikia atlikti nuotaikingai televizoriaus ekrane rodomus pratimus. Ši programa, aišku, smagi, tačiau ir čia reikės ne tiek jau mažai pastangų rezultatui pasiekti.

Net ir tie žmonės, kurie visiškai nenori pajudėti, neturėtų prarasti vilties, kad jiems nieko kito nebeliko, kaip tik pirktis dar didesnio dydžio drabužius. Yra išeičių ir jiems. Tai įvairūs lieknėjimo diržai, korsetai, figūrą formuojantys apatiniai drabužiai, atininkamos SPA procedūros, liekninantys pleistrai, maisto papildai,  galų gale riebalų nusiurbimo operacijos. Žinoma, tai kainuoja nemažus pinigus, tačiau ko nepadarysi dėl grožio, dėl geros savijautos. Džiaukitės kiekvienu ištirpdytu kilogramu, puikuokitės grakščiu liemeniu!

Kaip numesti svorio?

Šiame bloge rasite daugybę patarimų kaip numesti keletą papildomų kilogramų, kaip greitai tą padaryti ir kaip užtikrinti kad jie niekada nebesugrįžtų! Skaitykite, išbandykti ir džiaukitės puikiomis kūno linijomis!

Pasitikrinkite ar Jūsų svoris normalusKMI reikšmių paaiškinimas: »